ФОРУМ

Дата
Вложил
Заглавие

ГРИПНА ВАКАНЦИЯ

От днес сме в грипна ваканция до 31.10.2011г. На училище сме на 1.02.2011г. Първа смяна. Начало на учебните часове 7.45ч.

Дата
Вложил
Заглавие

НЕ СМЕ ГРИПНА ВАКАНЦИЯ

Няма обявена грипна вакация за нашето училище. Повече тук: https://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?gid=383050827925

Дата
Вложил
Заглавие

Питане

Имам едно питане - масово се публикува и обявява грипна ваканция освен за София град и за София област. С нашето училище ясно ли е какво се случва?

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Питане

Все още нямам информация ние да сме ваканция. Следете информацията в сайта. Тук ще публикувам нови известия, ако има такива.

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА!

На всички пожелаваме най-вече здраве, много усмивки, много късмет и успех във всичко!
Нека тази година донесе на всички ни само приятни емоции и да виждаме само щастливи детски лица!

Дата
Вложил
Заглавие

Честита Нова 2011 година

Скъпи палавници от ІІІ-б клас,
Честита Нова година!
Пожелавам Ви:
Да сте румени и здрави,
да сте ведри и щастливи,
да сте радостни и бодри
и с успехите си горди!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Честита Нова 2011 година

За много години, бабо Кате!!! Да ти е живо и здраво прекрасното семейство!!!
Да са ни живи и здрави децата, да ни радват и пълнят годините с щастие и гордост!!!

Здраве, благополучие и берекет за всички!!!

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И ВИНАГИ ПОЗИТИВНО НАСТРОЕНИ!!! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

Честито Рождество Христово!
Желая на всички деца и техните семейства светли празници и Благословенни бъдни дни!!!
Бъдете здрави!!!

Дата
Вложил
Заглавие

БЛАГОДАРЯ

Здравейте приятели! Другата седмица може би ще се върна на училище. Не се притеснявайте за мен. Лекарите ме изписаха и скоро ще съм напълно здрава. Много Ви благодаря за загрижеността! Трогнахте ме с вниманието си! Специални благодарности на леля Снежа и леля Силвия, които се интересуваха за здравословното ми състояние!

<< 24 | 25 | 26 | 27 | 28 >>

News

Постижения

10.03.2012 14:48
В началото на 2012 година се проведоха няколко състезания, в които нашите ученици пожънаха страхотен успех. В трети кръг на националното състезание ИТ Знайко са класирани: Габриела Андреева - група А Маргарита Драганова - група А Венеса Красимирова - група А Огнян Владистлавов - група...
>>

Новини от първата родителска среща

17.09.2011 10:53
Информация за родителската среща, която се проведе на 16.09.2011г. може да намерите тук: Родителска среща - 16.09.2011г
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Търсене

Дъга - сайт на І-б клас© 2008 All rights reserved.