ФОРУМ

Дата
Вложил
Заглавие

Питане

Имам едно питане - масово се публикува и обявява грипна ваканция освен за София град и за София област. С нашето училище ясно ли е какво се случва?

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Питане

Все още нямам информация ние да сме ваканция. Следете информацията в сайта. Тук ще публикувам нови известия, ако има такива.

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА!

На всички пожелаваме най-вече здраве, много усмивки, много късмет и успех във всичко!
Нека тази година донесе на всички ни само приятни емоции и да виждаме само щастливи детски лица!

Дата
Вложил
Заглавие

Честита Нова 2011 година

Скъпи палавници от ІІІ-б клас,
Честита Нова година!
Пожелавам Ви:
Да сте румени и здрави,
да сте ведри и щастливи,
да сте радостни и бодри
и с успехите си горди!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Честита Нова 2011 година

За много години, бабо Кате!!! Да ти е живо и здраво прекрасното семейство!!!
Да са ни живи и здрави децата, да ни радват и пълнят годините с щастие и гордост!!!

Здраве, благополучие и берекет за всички!!!

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И ВИНАГИ ПОЗИТИВНО НАСТРОЕНИ!!! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

Честито Рождество Христово!
Желая на всички деца и техните семейства светли празници и Благословенни бъдни дни!!!
Бъдете здрави!!!

Дата
Вложил
Заглавие

БЛАГОДАРЯ

Здравейте приятели! Другата седмица може би ще се върна на училище. Не се притеснявайте за мен. Лекарите ме изписаха и скоро ще съм напълно здрава. Много Ви благодаря за загрижеността! Трогнахте ме с вниманието си! Специални благодарности на леля Снежа и леля Силвия, които се интересуваха за здравословното ми състояние!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: БЛАГОДАРЯ

Здравей, Габи!!! Много се зарадвахме, когато разбрахме, че си добре!!! От писмото ти се усеща бодър дух и ведро настроение!!! Много ни липсваш!!! Очакваме те с нетърпение!!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: БЛАГОДАРЯ

Габи, честит успех на състезанието ИТ Знайко!!! ГОРДЕЕМ СЕ С ТЕБ!!! ПРЕГРЪЩАМЕ ТЕ ВСИЧКИ!!!

<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>

News

Постижения

10.03.2012 14:48
В началото на 2012 година се проведоха няколко състезания, в които нашите ученици пожънаха страхотен успех. В трети кръг на националното състезание ИТ Знайко са класирани: Габриела Андреева - група А Маргарита Драганова - група А Венеса Красимирова - група А Огнян Владистлавов - група...
>>

Новини от първата родителска среща

17.09.2011 10:53
Информация за родителската среща, която се проведе на 16.09.2011г. може да намерите тук: Родителска среща - 16.09.2011г
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Търсене

Дъга - сайт на І-б клас© 2008 All rights reserved.