ФОРУМ

Дата
Вложил
Заглавие

относно разписание на часовете

Госпожо Миланова, можем ли от някъде да получим разписанието на часовете на IIб клас, защото макар и да пътува с ученическия автобус, понякога прибираме Деница от училище.Поне аз знам само, че часовете им са по 35 мин, но като не сме сигурни кое междучасие по колко време губим представа кога приключват?
Предварително БЛАГОДАРЯ!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: относно разписание на часовете

Ще публикувам разписанието на часовете, но докато стане това....
Іч - от 8.00 до 9.35
ІІч - от 9.50 до 9.25
ІІІч- от 9.40 до 10.15
ІVч- от 10.40 до 11.15
Vч . от 11.30 до 12.05
VІч - от 12.20 до 12.55

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: относно разписание на часовете

Много благодаря!

Дата
Вложил
Заглавие

домашно по Околен свят

Здравей Тони,обясни ми как да направим родословното дърво,че не ни стигат кутийките за всички.

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: домашно по Околен свят

Родът се смята от страна на съпруга. Започвате с имената на баба и дядо на таткото (първи ред). След това записвате имената на техните деца + съпруга/съпруг(втори ред). На третия ред записвате имената на вашите деца. Ако не е ясно изпратете ми имейла си, за да Ви изпратя образец.

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: домашно по Околен свят

Благодаря за отговора.

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: домашно по Околен свят

Тони,ако Огнян не слуша ми пиши.Имейла ми е ( diyana_ogi@abv.bg ).

Дата
Вложил
Заглавие

Ще имаме ли тестове?

Госпожо Миланова,
Нашите второкласници ще правят ли тестове "Входящо ниво" и ако да по какво и кога се очертава ?

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ще имаме ли тестове?

Тестовете входяща диагностика ще бъдат след приключване на преговора. Вероятно началото на октомври.

Дата
Вложил
Заглавие

Поздравление

Успешна нова учебна година! Много здраве, късмет и пълни чанти с шестици!

<< 36 | 37 | 38 | 39 | 40 >>

News

Постижения

10.03.2012 14:48
В началото на 2012 година се проведоха няколко състезания, в които нашите ученици пожънаха страхотен успех. В трети кръг на националното състезание ИТ Знайко са класирани: Габриела Андреева - група А Маргарита Драганова - група А Венеса Красимирова - група А Огнян Владистлавов - група...
>>

Новини от първата родителска среща

17.09.2011 10:53
Информация за родителската среща, която се проведе на 16.09.2011г. може да намерите тук: Родителска среща - 16.09.2011г
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Търсене

Дъга - сайт на І-б клас© 2008 All rights reserved.