ФОРУМ

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: Ре: г-жа Миланова

Марги, списъкът се намира на интернет адреса, който съм дала. Копирай го и го сложи в адресната лента на браузъра. След това ще ти се отвори страницата, класацията е надолу. Просто трябва да я издърпаш. Ще изпратя в пощата на класа активен линк.

Дата
Вложил
Заглавие

Г-жа Миланова

Честит рожден ден скъпа и мила г-жа Миланова ! Пжелавам ви много радости, много успехи и естествено много здраве ! Извинявам се от все сърце ако съм ви обидила или засегнала с нещо .
Обичм ви от Маги

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Г-жа Миланова

Марги, благодаря ти за това толкова мило и топло писъмце!!! Обичам те, миличка!!! Незнам кое те кара да мислиш, че си ме засегнала или обидила...НЯМА ТАКОВА НЕЩО!!! Ти си прекрасно и умно дете! Аз много се гордея с Вас!!! Целувам те и силно те прегръщам!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Г-жа Миланова

Мерси г-жо обичм вии :*

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!

Г-жо Миланова , всички ние - Алекс, Вальо, Венци,Вени, Габи, Габриел, Дени, Деси, Дебора, Жоро, Илиянка М. и Илиянка Ем., Криси, Марги, Мариян, Оги, Поли, Светла, Сребри и Филип и нашите родители Ви желаем най-вече здраве, много лични и професионални успехи! Бъдете все така добра, търпелива, ентусиазирана, всеотдайна и усмихната!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!

Мили мои, благодаря Ви!!! Много ме развълнувахте, защото Вашата обич е най-скъпия подарък, който мога да получа в този ден!!! Много Ви обичам и се гордея с Вас!!! Прегръщам Ви и Ви целувам Всички!!!!!

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТО НА IT-ЗНАЙКОВКИТЕ!:)

Браво на IT - знайковките-Деница, Габи и Марги! Успех и във втори кръг, умни момичета!!! Поздравления и целувки на всички Ви!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: ЧЕСТИТО НА IT-ЗНАЙКОВКИТЕ!:)

Момичета, гордея се с вас!!!

Дата
Вложил
Заглавие

МОЛБА

Обръщаме се с молба към всички родители на децата от III б клас:
Днес преди часа по Английски език е изчезнал един несесер на Деница. Бил е върху чина й - светло син с картинка на принцеса върху него.
В него има много моливи, флумастри, цветни химикали и др. Не, че са невъзстановими, но все пак ако ги открием заедно ще Ви бъдем много благодарни! Попитайте децата си дали някое от тях знае нещо, дали е видяло да влизат деца от други класове в стаята и т.н.
Не обвиняваме никого, изобщо не можем да твърдим, че е дете от нейния клас.
Просто Ви молим за съдействие.
Предварително благодарим на всички Ви!

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ХРИСТИЯНСКИ СЕМЕЙСТВА ! ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ЗА ВСИЧКИ!

<< 24 | 25 | 26 | 27 | 28 >>

News

Постижения

10.03.2012 14:48
В началото на 2012 година се проведоха няколко състезания, в които нашите ученици пожънаха страхотен успех. В трети кръг на националното състезание ИТ Знайко са класирани: Габриела Андреева - група А Маргарита Драганова - група А Венеса Красимирова - група А Огнян Владистлавов - група...
>>

Новини от първата родителска среща

17.09.2011 10:53
Информация за родителската среща, която се проведе на 16.09.2011г. може да намерите тук: Родителска среща - 16.09.2011г
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Търсене

Дъга - сайт на І-б клас© 2008 All rights reserved.