ФОРУМ

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Честит празник, Венци!

Честит празник и от мен, Венци!!! Бъди здрав и много, много щастлив!!!
Дени, чудесно си се сетила да поздравиш именниците от нашия клас. Поздравления и за теб!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Честит празник Марги!

Марги, пожелавам ти да си все така усмихната, весела и най вече здрава!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Честит празник Марги!

Честит имен ден, Марги!!! Бъди здрава и радвай родителите си със своите успехи!!! Късмет и слънчево детство!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: Честит празник Марги!

Благодаря!

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТО!!!

На всички ИТ Знайковки - ЧЕСТИТО за постигнатия успех! Вие сте невероятни! За пореден път ни направихте горди, че сме Ваши родители! Благодарим ВИ!!! Успех във Велико Търново!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: ЧЕСТИТО!!!

Щастлива съм и много, много горда!!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: ЧЕСТИТО!!!

честито!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Ден на детската книга

Ученици, днес е ден на детската книга. Много ще се радвам, ако разлистите страниците на книжката, която чете или просто прочете приказка, разказ или стихотворение. Незабравяйте след прочетеното да попълните читателския дневник.

Дата
Вложил
Заглавие

Честит 8-ми март!

Честит празник на всички дами - малки, големи и още по-големи! Бъдете здрави, усмихнати и лъчезарни!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Прошка

Днес е Сирни Заговезни. Денят е познат като Прошка. На този ден искаме прошка от близки, познати и приятели. И прощаваме...
Простено да Ви е от Бога. Аз Ви простих! Простете ме и Вие!!!

<< 21 | 22 | 23 | 24 | 25 >>

News

Постижения

10.03.2012 14:48
В началото на 2012 година се проведоха няколко състезания, в които нашите ученици пожънаха страхотен успех. В трети кръг на националното състезание ИТ Знайко са класирани: Габриела Андреева - група А Маргарита Драганова - група А Венеса Красимирова - група А Огнян Владистлавов - група...
>>

Новини от първата родителска среща

17.09.2011 10:53
Информация за родителската среща, която се проведе на 16.09.2011г. може да намерите тук: Родителска среща - 16.09.2011г
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Търсене

Дъга - сайт на І-б клас© 2008 All rights reserved.